Więcej radości w Twoim życiu

Pomogę Ci lepiej zrozumieć siebie, zaakceptować to, co czujesz i podjąć najlepsze dla Ciebie działanie. 

Masz trudności z akceptacją siebie?

Wydaje Ci się, że powinieneś być lepszy/a?

Masz duże oczekiwania wobec siebie?

Nie radzisz sobie ze stresem?

Odczuwasz przytłoczenie i brak energii?

Jak Mogę Ci pomóc?

Life coaching to spotkanie, które pomoże Ci spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. To proces zmiany siebie i swojego życia

W mojej pracy kieruję się takimi wartościami jak uważność, życzliwość i ciekawość. 

Metody, które stosuję:

  • medytacje prowadzone
  • praca ze stresującymi myślami
  • wizualizacje
  • transformowanie trudnych emocji
  • inne metody pracy ze swoją intuicją
INTUICJA (serce) + INTELEKT (umysł) = zmiana na głębszym poziomie
tu i teraz jak efektywnie medytować life coaching

Co MOŻE DAĆ CI sesja?

aplikacja metoda wima hofa

Zapraszam w podróż w głąb siebie. 

Doświadcz mocy swojego serca i umysłu

Jak WYGLĄDA Life coaching ze mną?

Przyjrzymy się Twoim trudnościom i tego, jak wpływają na Twoje życie. 

Pomogę Ci określić to, czego pragniesz i jaki/a chcesz być dla siebie. Do jakiej zmiany zaprasza Cię ta sytuacja? 

Poprzez pracę z Twoją wewnętrzną mądrością i intuicją przyjrzymy się blokującym Cię przekonaniom i emocjom. Pomogę Ci je zaakceptować oraz uzdrowić w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.

Pomogę Ci rozpoznać zasoby, które już masz, oraz co pomaga Ci lepiej rozumieć siebie. Wspólnie znajdziemy metody pracy, które dają Ci najlepsze rezultaty

„Niektóre zmiany z pozoru wyglądają negatywnie, ale wkrótce zdasz sobie sprawę, że w Twoim życiu powstaje przestrzeń, w której może pojawić się coś nowego.”

Eckhart Tolle

ela jak medytować life coaching

Kim jestem

Nazywam się Ela Rogalska i kiedyś miałam bardzo duże problemy ze stresem. Nawet mały problem w mojej głowie nabierał olbrzymich rozmiarów. Często walczyłam ze sobą i z rzeczywistością wokół mnie. Chciałam wszystko kontrolować. Przez to traciłam energię, nie miałam na nic siły i zaczęłam nawet mieć problemy zdrowotne.

Na szczęście na mojej drodze znaleźli się nauczyciele duchowi oraz medytacja. Szczególnie ujęła mnie Byron Katie. Zaczęłam stosować jej metodę pracy ze swoimi stresującymi myślami. Do tego dołączyłam medytację i lepiej zadbałam o swoje ciało. Znacznie zmniejszył mi się poziom stresu, a moje życie zaczęło się zmieniać.

Nabrałam większego dystansu do swoich stresujących myśli i nauczyłam się bardziej akceptować to, co jest. Sama jestem przykładem, że wewnętrzna przemiana jest możliwa i wierzę, że każdy można doświadczać radości i spokoju niezależnie od zewnętrznych okoliczności.

Podczas coachingu sprawdzimy, co blokuję Cię w odczuwaniu radości i spokoju, oraz jak możesz to przetransformować. Nawiążesz głębszy kontakt ze sobą, a ja będę wspierać Cię obiektywnymi obserwacjami, ciekawymi ćwiczeniami i dawką inspiracji.

Zapraszam!

Ile trwa Sesja?

Rozmowa wstępna – około 30 minut – 0 zł

Kolejna sesja – około 60 minut – inwestycja 100 zł

Life coaching to najczęściej 3-9 sesji w zależności od Twoich potrzeb.

Gdzie odbywa się sesja?

Zapraszam na life coaching online (Skype, Messenger, Zoom) lub we Wrocławiu (Popowice). 

Ela prowadzi w naszej firmie zajęcia z medytacji raz w tygodniu. To miła odmiana, przyznam, że to jeden z elementów, który wpłynął pozytywnie na moje postrzeganie naszej firmy, jeśli widzi ona wartość w tego typu zajęciach dla swoich pracowników. Co dają te zajęcia? Kilkanaście minut spokoju na złapanie oddechu i dystansu do otaczającego nas świata. Wydaje się chwilą, jednak wystarczy na zmianę perspektywy. Gorąco polecam te zajęcia.
Zauważyłam, ze po praktyce medytacji z Elą, mogę oddychać głębiej i spokojniej. Dzisiejsza sesja też mi się bardzo podobała, medytacja i głos Eli dają duuużo spokoju. Dzięki inspiracji Eli kupuję poduszkę do medytacji i mam zamiar medytować codziennie.

UMÓW się na bezpłatną rozmowę

Zapraszam Cię na bezpłatną ok. 30-minutową rozmowę wstępną.

Jeżeli odczuwasz strach czy niepokój przed spotkaniem, to całkowicie normalne. Każdej zmianie towarzyszy niepokój i pewien opór.

Napisz wiadomość lub zadzwoń, aby się umówić.

ELA ROGALSKA

„Jestem miłośnikiem tego, co jest, nie dlatego, że jestem osobą duchową, ale dlatego, że boli mnie, gdy kłócę się z rzeczywistością.”

Byron Katie

Otrzymaj za darmo 7 medytacji na start

Zacznij swoją przygodę z medytacją, zmniejsz stres i zadbaj o swoje zdrowie!