Tone of voice (nasz sposób komunikacji)

Nasz sposób komunikacji określa, w jaki sposób komunikujemy się z odbiorcami, jak piszemy, mówimy. Celem jest przekazanie w jak najlepszy sposób naszych wartości, jakimi są harmonia, rozwój i otwartość na różne perspektywy. 

  1. Jesteśmy przewodnikami po świecie medytacji, zapraszamy odbiorcę do naszego świata. Dzielimy się swoim doświadczeniem i postrzeganiem medytacji, zachowując otwartość i ciekawość na inne perspektywy.
  2. Dzielimy się zarówno swoimi korzyściami i spostrzeżeniami płynącymi z medytacji, jak i badaniami naukowymi. Chcemy pokazać medytacje w sposób jak najbardziej obiektywny.
  3. Bardzo ważne jest dla nas praktyczne podejście do medytacji. Podczas pisania artykułu zadajemy sobie pytania: “Co dokładnie odbiorca będzie z tego miał? Jak może praktycznie zastosować nasze wskazówki?”
  4. Piszemy artykuły, które wspierają odbiorcę i są dla niego rozwojowe, zachęcamy go do myślenia poprzez zadawanie pytań czy do spróbowania samemu przedstawionych technik. 
  5. Chcemy, aby odbiorca dobrze się czuł, nawet czytając o trudnych rzeczach. Dbamy, aby wydźwięk artykułu był pozytywny.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stworzyć lepszy artykuł, który będzie spójny z naszymi wartościami. 

Dziękujemy!

Otrzymaj za darmo 7 medytacji na start

Zacznij swoją przygodę z medytacją, zmniejsz stres i zadbaj o swoje zdrowie!