O nas

„Medytując uważnie, słuchasz najważniejszej osoby w swoim życiu – siebie.”

Sylwek

W pogoni za szczęściem i spokojem

Hej, tu Ela i Sylwek! Jesteśmy ze sobą już od ponad 10 lat. Nasz związek nie należał zawsze jednak do udanych. Każde z nas zmagało się ze swoimi osobistymi problemami i nie zawsze starczało nam empatii do partnera. Sporo się kłóciliśmy, ale łączyło nas zainteresowanie do rozwoju duchowego. Wiele czytaliśmy i oglądaliśmy nagrań związanych z rozwojem duchowym i medytacją – tam widzieliśmy nadzieję na bardziej harmonijne życie osobiste oraz szczęśliwy związek.

Oprócz rozwoju duchowego interesował nas także rozwój osobisty – zależało nam na poprawie jakości naszego życia. Uczęszczaliśmy na różnego rodzaju warsztaty, czytaliśmy książki czy braliśmy udział w różnych kursach online.

Zauważyliśmy, że praktyka medytacji i rozwoju duchowego dotyka głębokich i bardzo subtelnych poziomów umysłu. Wraz z praktyką zauważaliśmy coraz więcej pozytywnych zmian w naszym życiu.

Medytacja oczyszczała nas z negatywnych myśli i emocji oraz pomagała nam podejmować lepsze decyzje w ciągu dnia. Dzięki stopniowo rozwijanej uważności łatwiej było nam identyfikować szkodliwe przekonania i nawyki. Nasz sposób odżywiania zaczął się zmieniać. Wprowadziliśmy ćwiczenia fizyczne oraz ćwiczenia oddechowe do naszego codziennego życia. Pracowaliśmy równolegle także nad naszym sposobem komunikacji. Podczas kłótni, zamiast reagować według starych i szkodliwych wzorców zachowań, mieliśmy szansę zmienić naszą reakcję na bardziej korzystną i empatyczną wobec partnera.

newsletter

W harmonii ze sobą

Stopniowo pojawiało się w nas coraz więcej cierpliwości i empatii. Zarówno do innych jak i samych siebie. Rzeczywistość okazywała się być najlepszym nauczycielem, którego lekcji nie dało się ignorować. Przyjmowaliśmy więc kolejne życiowe lekcje z coraz większym zaciekawieniem i pokorą wobec swojej niewiedzy.

Do tej pory każdego dnia uczymy się czegoś nowego o sobie. Dbamy o to, by rozwijać w sobie pozytywne cechy jak wdzięczność i życzliwość. Ciągle jesteśmy w drodze, ale ta obecna droga jest jakby lżejsza, ciekawsza i bardziej radosna niż tak sprzed kilkunastu lat.

Ty także dzięki uważności i życzliwości możesz sprawić, że w Twoim życiu będzie się pojawiać coraz więcej lekkości, harmonii i radości. Tego Ci życzymy i zapraszamy do tej wspaniałej podróży 🙂

Nasza transformacja

Przeczytaj nasze osobiste historie

Ela rogalska

Ela Rogalska

Temat medytacji zawsze mnie ciekawił. Już od dziecka zastanawiałam się: co robią mnisi i dlaczego w ogóle ktoś miałby poświęcać czas na medytację? Przecież w tym czasie można zrobić coś pożytecznego…

sylwek rogalski

Sylwester Rogalski

Od dziecka interesowały mnie możliwości ludzkiego umysłu. Szukałem różnych sposobów, by być bardziej towarzyskim, otwartym, rozluźnionym. Chciałem doświadczać więcej wolności, radości i szczęścia w swoim życiu…

„Wierzymy, że każdy, dzięki uważności może poprawić jakość swojego życia i żyć w większej harmonii ze sobą i z innymi.”

Ela i Sylwek

Dla kogo jest ten blog?

Dla wszystkich, którzy poszukują więcej harmonii i równowagi w swoim życiu. Dla tych, co chcą nauczyć się bardziej relaksować, być zdrowszym czy odczuwać więcej spokoju w swoim życiu. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, poznawać siebie i być lepszym człowiekiem, partnerem, rodzicem.

para przytuleni ona i on, związek
ela i sylwek jak medytować medytacja

Dlaczego prowadzimy ten blog?

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym na drodze rozwoju duchowego oraz rozwoju osobistego. Nasze holistyczne podejście do rozwoju, pozwala nam łączyć różne techniki i podejścia. Dzięki temu transformacja umysłu i ciała jest bardziej harmonijna i skuteczna.

Sami jesteśmy dowodem na to, że zmiana jest możliwa. Jesteśmy parą, która dokonała ogromnej transformacji siebie i swojego związku. Byliśmy osobami, które nie akceptowały siebie, a w naszym związku borykaliśmy się z wieloma problemami. W ciągu kilku lat udało nam się przetransformować nie tylko siebie, ale i związek, w którym realizujemy nasze pasje.

Poprzez naszą przemianę pragniemy Cię zainspirować i pomóc Ci odkryć Twój potencjał. Dzięki wiedzy, którą się dzielimy, możesz wprowadzić do swojego życia więcej spokoju i radości. 

Zostańmy w kontakcie!

Bądź na bieżąco z tym, co robimy – zapisz się koniecznie do newslettera na dole strony i śledź nas na You Tube i Facebooku!