O nas

„Medytując uważnie, słuchasz najważniejszej osoby w swoim życiu – siebie.”

Sylwek

W pogoni za szczęściem i spokojem

Hej, tu Ela i Sylwek! Jesteśmy ze sobą już od ponad 10 lat, jednak nasz związek nie zawsze należał do udanych. Każde z nas zmagało się ze swoimi osobistymi problemami i nie zawsze starczało nam empatii do partnera. Sporo się kłóciliśmy, ale połączyło nas zainteresowanie do rozwoju duchowego. Wiele czytaliśmy i oglądaliśmy nagrań związanych z rozwojem duchowym i medytacją – tam widzieliśmy nadzieję na bardziej harmonijne życie osobiste oraz szczęśliwy związek.

Postanowiliśmy spróbować i nauczyć się jak medytować. Byliśmy zdeterminowani do zmiany. Medytacja oczyszczała nas z negatywnych myśli i emocji oraz pomagała nam podejmować lepsze decyzje w ciągu dnia. Dzięki stopniowo rozwijanej uważności zaczęliśmy zauważać szkodliwe przekonania i nawyki. Zaczęliśmy zmieniać nasz sposób odżywiania, wprowadziliśmy ćwiczenia fizyczne, czy pracowaliśmy nad sposobem naszej komunikacji. Na przykład podczas kłótni zamiast reagować według starych i szkodliwych wzorców zachowań, mieliśmy szansę zmienić naszą reakcję na bardziej korzystną.

newsletter

W harmonii ze sobą

Pojawiło się w nas więcej cierpliwości i empatii. Zarówno do innych jak i samych siebie. Rzeczywistość okazała się być najlepszym nauczycielem, którego lekcji nie dało się już dłużej ignorować. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego o sobie i rozwijamy w sobie pozytywne cechy jak wdzięczność i życzliwość

Ty także dzięki uważności, możesz dostrzec o wiele więcej, możesz przyjrzeć się z lupą swoim zachowaniom. O wiele łatwiej jest wtedy zobaczyć, co dokładnie chcesz zmienić w swoim życiu i nauczyć się to realizować. Możesz wtedy uczyć się od swojego ciała, czy od okoliczności, jakie Ci się przytrafiają.

Nasza transformacja

Przeczytaj nasze osobiste historie

Ela rogalska

Ela Rogalska

Temat medytacji zawsze mnie ciekawił. Już od dziecka zastanawiałam się: co robią mnisi i dlaczego w ogóle ktoś miałby poświęcać czas na medytację? Przecież w tym czasie można zrobić coś pożytecznego…

sylwek rogalski

Sylwester Rogalski

Od dziecka interesowały mnie możliwości ludzkiego umysłu. Szukałem różnych sposobów, by być bardziej towarzyskim, otwartym, rozluźnionym. Chciałem doświadczać więcej wolności, radości i szczęścia w swoim życiu…

“Wierzymy, że każdy, dzięki uważności może poprawić jakość swojego życia i żyć w większej harmonii ze sobą i z innymi.”

Ela i Sylwek

Dla kogo jest ten blog?

Dla wszystkich, którzy poszukują więcej harmonii i równowagi w swoim życiu. Dla tych, co chcą nauczyć się bardziej relaksować, być zdrowszym czy odczuwać więcej spokoju w swoim życiu. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, poznawać siebie i być lepszym człowiekiem, partnerem, rodzicem.

para przytuleni ona i on, związek
ela i sylwek filmiki para, medytacja, związek, małżeństwo

Dlaczego prowadzimy ten blog?

Postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w rozwoju duchowym, które zdobyliśmy w ciągu wieloletniej praktyki.

Sami jesteśmy dowodem na to, że zmiana jest możliwa. Jesteśmy parą, która dokonała ogromnej transformacji siebie i swojego związku. Byliśmy osobami, które nie akceptowały siebie i w naszym związku również nie działo się najlepiej. W ciągu kilku lat udało nam się przetransformować nie tylko siebie, ale i związek, w którym realizujemy nasze pasje.

Poprzez naszą przemianę pragniemy Cię zainspirować i pomóc Ci odkryć Twój potencjał. Dzięki wiedzy, którą się dzielimy, możesz odnaleźć spokój i radość życia, mieć więcej energii, zaakceptować siebie, być zdrowszym i wiele, wiele więcej.

Zostańmy w kontakcie!

Bądź na bieżąco z tym, co robimy – zapisz się koniecznie do newslettera na dole strony i śledź nas na You Tube i Facebooku!