Zawsze radośni i spokojni — to my ?!? ?

Spis treści

Czy jesteśmy zawsze radośni i szczęśliwi? Czy te wszystkie techniki, medytacje sprawiły, że już cieszymy się nieskończonym błogim życiem?

W związku z tym, że dostajemy od Was dużo komentarzy, że jesteśmy zawsze tacy spokojni i pozytywni na filmikach – postanowiliśmy nagrać o tym filmik. W tym krótkim filmiku opowiadamy, jak to wygląda za kulisami.

Czy jesteśmy zawsze radośni i spokojni?

Niestety nie, jesteśmy tylko ludźmi (takimi samymi jak Ty). Także łapie nas kryzys, gorszy nastrój czy zmęczenie. Czasami filmiki nie wychodzą nam tak, jak tego chcieliśmy, czasem nawet nic nie uda nam się nagrać. Odczuwamy trochę więcej presji w weekendy, ponieważ chcemy przygotować coś fajnego na nasz kanał YouTube. A wtedy łatwiej się kłócimy i denerwujemy, co niestety ma negatywny wpływ na nagrywany materiał.

Dawniej mieliśmy dużo większe oczekiwania wobec siebie i nagrywanych filmików. Oczekiwaliśmy od siebie co i w jaki sposób mamy powiedzieć, co niestety często się nie udawało. Byliśmy często sfrustrowani i źli na siebie. Już rano w weekendy panowała ciężka atmosfera, ponieważ wiedzieliśmy co nas czeka. Czasami w tygodniu bardziej wypoczywamy niż w wolne dni, bo nie mamy wtedy żadnych oczekiwań i celów do zrealizowania.

Jak to wygląda teraz?

Aktualnie odczuwamy dużą mniejszą presję i więcej spokoju. To pozwala nam nagrywać coraz więcej filmików w dobrej energii i bardziej rozwijać nasz kanał na YouTube. Zazwyczaj podczas weekendu udaje nam się nagrać minimum 1 filmik – dlatego teraz wrzucamy coraz częściej i regularnie nowe odcinki.

Dzieje się tak, ponieważ mamy mniejsze oczekiwania wobec siebie. Już nie staramy się aż tak bardzo wszystkiego zapamiętać, co mamy powiedzieć i nie kontrolować każdego swojego słowa. Nie jesteśmy perfekcyjni, chcemy czuć się dobrze podczas nagrywania filmików i robić to z przyjemnością.

Powyższy filmik udało nam się nagrać dopiero za 3 razem. Poprzednie wersje aż tak nam się nie podobały. Wrzucamy tylko najlepsze nagrania, dlatego możecie mieć wrażenie, że jesteśmy zawsze radośni i spokojni.

Bardzo ważna jest dla nas dobra jakość techniczna filmików jak i pozytywna energia. Chcemy dać Ci coś pozytywnego, coś co Cię zainspiruje i podniesie Twój poziom energii. Jednocześnie chcemy pokazać, że także przeżywamy czasami trudniejsze emocje jak smutek czy złość. Chcemy być autentyczni, a nie budować nieprawdziwy obraz siebie.

Co nam pomaga utrzymać dobry nastrój?

Te metody, o których opowiadamy w naszych filmikach! Czyli medytacja, sesje oddechowe i Metoda Wima Hofa. Stosujemy je codziennie i widzimy ich ogromny wpływ na nasz spokój i zadowolenie z życia.

Jeżeli masz jakieś pytanie do nas, napisz je w komentarzu, a chętnie a nie odpowiemy! Do zobaczenia w następnym wpisie 🙂

Podobał Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to dołącz do naszej społeczności, aby otrzymywać inspirujące materiały o medytacji i ćwiczeniach oddechowych. Dziękujemy!

Ela i Sylwek

Cześć, witamy Cię na naszym blogu o medytacji i ćwiczeniach oddechowych. Chcemy Cię zainspirować naszymi sposobami, dzięki którym jesteśmy bardziej zdrowi i szczęśliwi.

Otrzymaj prezent!

Otrzymaj za darmo 7 medytacji na start

Zacznij swoją przygodę z medytacją, zmniejsz stres i zadbaj o swoje zdrowie!