Joga oczu – jak poprawić wzrok

Co to jest joga oczu?

Joga oczu to naturalne sposoby jak ćwiczenia i zdrowe nawyki, które przyczyniają się do zatrzymania postępującej wady wzroku, a nawet całkowitego uleczenia wzroku.

W dużej mierze uzdrawianie wzroku to praca własna, zajrzenie w głąb siebie i odnalezienie przyczyny swojej wady wzroku. To często zmierzenie się ze swoim niezdrowym stylem życia, a także emocjami z przeszłości. Z drugiej strony jest to jednak fascynująca przygoda, która nie kończy się tylko na oczach. To poprawa całej jakości swojego życia, bycia zdrowszym i bardziej szczęśliwym.

Czy da się poprawić wzrok?

Tak, najsłynniejszym zwolennikiem tej teorii był dr William Bates – lekarz okulista, który stworzył metodę uzdrawiania wzroku. Opiera się ona na zasadzie, że oko tak jak np. złamana noga, może przy pomocy rehabilitacji się zregenerować. W przypadku zwykłych wad wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm) wzrok można poprawić.

Ja zauważyłam, że najlepsze efekty przynosi praca z umysłem w połączeniu z ćwiczeniami. Udało mi się zatrzymać postępującą wade wzroku, dzięki czemu nie muszę chodzić w okularach, a nawet poprawić wzrok.

Kurs online "Jak poprawić wzrok"

W tym kursie skupiam się głównie na ćwiczeniach energetycznych, relaksacji i pracy z umysłem, oraz na tym, jak łączyć je z ćwiczeniami oczu i zdrowym stylem życia.

Kurs jogi oczu jest dla wszystkich, którzy chcą lepiej dbać o swoje oczy i zmniejszyć swoją wadę wzroku.

Otrzymaj za darmo 7 medytacji na start

Zacznij swoją przygodę z medytacją, zmniejsz stres i zadbaj o swoje zdrowie!