Zmiana nazwy na „Jak medytować”

Spis treści

Zmieniamy się dla Was!

27 lipca postanowiliśmy zmienić nazwę na „Jak medytować” i taki też adres naszego bloga. Decyzja ta nie była łatwa, a domenę jakmedytowac.pl zakupiliśmy już ponad 5 lat temu.
jak medytowac
Jak wiecie, dawniej tematyka naszego bloga była bardziej ogólna (zdrowy styl życia, joga oczu, metoda Wima Hofa, podróże) i poprzednia nazwa bardziej pasowała.
Jednak ostatnio wszystkie wpisy zaczęły dotyczyć medytacji i jest to kierunek, w którym bardzo chcemy się dalej rozwijać. Dlatego postanowiliśmy zawęzić tematykę bloga do medytacji i rozwoju duchowego. Pewnie czasami pojawią się także inny wpisy. Dalej jesteśmy bardzo otwarci na wszystko, co pomaga w rozwoju duchowym.
Nazwa „Jak medytować” bardzo nam się podoba i jest bardziej spójna z tym, co chcemy robić. Mamy nadzieję, że nowa nazwa i jak i tematyka medytacji również Wam się podobają. Do zobaczenia w kolejnych wpisach!
Ela i Sylwek

Podobał Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to dołącz do naszej społeczności, aby otrzymywać inspirujące materiały o medytacji i ćwiczeniach oddechowych. Dziękujemy!

Ela i Sylwek

Cześć, witamy Cię na naszym blogu o medytacji i ćwiczeniach oddechowych. Chcemy Cię zainspirować naszymi sposobami, dzięki którym jesteśmy bardziej zdrowi i szczęśliwi.

Otrzymaj prezent!

Otrzymaj za darmo 7 medytacji na start

Zacznij swoją przygodę z medytacją, zmniejsz stres i zadbaj o swoje zdrowie!