Sesja relaksacyjna z kamertonami i aromaterapią z Elą​

 • Czy odczuwasz często wewnętrzny niepokój i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?
 • Czy żyjesz w ciągłym stresie i chciałbyś doświadczyć głębokiego spokoju?
 • Czy chcesz uzdrowić siebie na poziomie ciała i umysłu?
 • A może po prostu chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego?
 • Zapraszam Cię na głęboko relaksującą sesję z kamertonami, olejkami eterycznymi i wspierającymi afirmacjami.
relaksacja
Kamertony terapeutyczne
Kamertony 1

Jak wygląda sesja krok po kroku?

 1. Twoja intencja. Pomyśl o intencji na daną sesję. To może być np. głęboki relaks, uzdrowienie, zrozumienia jakiegoś problemu itp. – wszystko, co chciałbyś pozytywnego w swoim życiu. Jeżeli chcesz, mogę dać Ci świecę przed sesją, abyś zapalił ją w tej intencji.
 2. Karty Anielskie. Z myślą o tej samej sprawie możesz wyciągnąć kartę anielską, która często “przypadkiem” podpowiada, na co zwrócić uwagę i jak można podejść do danego problemu. Bardzo polecam sprawdzić 🙂
 3. Aromaterapia. W zależności od Twoich potrzeb pomogę Ci wybrać odpowiedni olejek zapachowy, który wzmocni działanie całej sesji. Olejki eteryczne działają bardzo szybko, gdyż informacja o zapachu idzie bardzo szybko do mózgu i pomaga to osiągnąć konkretny stan np. relaks, koncentrację, wyższe stany świadomości.
 4. Kamertony + dzwonki Koshi. Będę używać różnych kamertonów, przeprowadzając Twój umysł do stanu głębokiego odprężenia. Oczyszczę i wzmocnię Twoje ośrodki energetyczne w ciele. Poprawię przepływ energii w całym ciele. Kamertonami będę uderzać tak ok. 3-5 cm nad Twoim ciałem. Nie ma problemu, jeśli zaśniesz, dźwięki i tak będą uzdrawiać Twoje ciało.
 5. Prowadzona relaksacja + wzmacniające afirmacje. Umysł ma ogromne znaczenie podczas procesu relaksacji i uzdrawiania. Dlatego postaram się, aby podczas sesji się nie nudził, a uzdrawiał świadomością Twoje ciało i otwierał się na nowe korzystniejsze sposoby myślenia 🙂

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kamertonach, także poznać jak moją historię z kamertonami, przeczytaj: Jak uzdrowiłam się kamertonami. 

Korzyści dla ciała i umysłu:

 • bardzo głęboki relaks
 • spokój
 • uśmierzenie bólu
 • poczucie harmonii
 • uwolnienie od stresów i napięć
 • więcej siły do działania
 • lepszy sen, pomaga na bezsenność
 • zwiększona koncentracja przy gonitwie myśli
 • lepsza odporność
 • powrót do równowagi energetycznej na poziomie fizycznym i umysłowym – wsparcie w leczeniu wielu chorób od przeziębienia po depresje i choroby przewlekłe

Przeciwwskazania:

Ciąża i wszczepiony rozrusznik serca, ponieważ drgania mogą wywołać niezamierzone rezultaty.

dzwonki koshi

Opinie o sesji

5/5
Jeżeli potrzebujesz naprawdę głębokiego relaksu i uwielbiasz relaksować się przy dźwiękach, mogę Ci polecić koncert z kamertonami u Eli. Ela intuicyjnie wie, którego dźwięku potrzebuje Twój umysł i ciało. Podczas sesji przeniosła mnie w stan zatrzymania się i odcięcia od rzeczywistości. Było to dla mnie bardzo głębokie doświadczenie, którym żyłem jeszcze przez kolejne trzy dni. Ta podróż w głąb siebie spowodowała, że jestem bardziej w TU I TERAZ.
Daniel
Wrocław
5/5
Serdecznie polecam zabieg kamertonami u Eli. Byłam, sprawdziłam, doświadczyłam. Kamertony działają cudownie, a Ela operuje nimi bardzo sprawnie, z wyczuciem i wielkim zaangażowaniem.
Magda
Wrocław
5/5
Po sesji kamertonów czułam się świetnie przez ponad tydzień. Ela była profesjonalna i to co mówiła zgadzało się z moimi odczuciami.
Kristen
Wrocław
5/5
Po sesjach u Eli jestem dużo bardziej spokojniejsza. Mojej mamie, która zaczynała mieć objawy depresji wróciły chęci do życia już po jednej sesji.
Marzena
Wrocław

Ile trwa sesja?

Cała sesja trwa ok. 1 godzinę i najchętniej wykonuję ją u siebie w domu (Wrocław Popowice) ze względu na odpowiednie, korzystne dla relaksacji warunki.

Inwestycja: 150 zł

Zapraszam serdecznie na sesję. Do zobaczenia!

Aby umówić się na sesję, zadzwoń pod nr. telefonu 663-211-383 lub skorzystaj z formularza poniżej:

Kamertony 2