Medytacja prowadzona bodyscan (skanowanie ciała) – czym jest + nagranie

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam pierwszą z większej serii nagrań poświęconych medytacjom prowadzonym. Każda medytacja będzie miała krótki filmik, w której opowiadam, na czym polega i jakie może przynieść korzyści.

Medytacja prowadzona bodyscan (skanowanie ciała) – Mindfulness — czym jest, jakie przynosi korzyści

Prowadzone medytacje są bardzo istotną częścią mojego życia i chciałam się z Wami podzielić tym, jak fascynująca może być praca wewnętrzna. Ogromnie się cieszę, że mogę je dla Was nagrywać i jestem bardzo ciekawa Waszego odbioru 🙂

Pierwsza prowadzona sesja to bodyscan, czyli popularna medytacja związana ze skanowaniem swojego ciała i przyglądaniu się każdej jego części bez oczekiwań. Efektem ubocznym może być bardzo głęboki relaks, ale najważniejszy jest spokojny i zbalansowany umysł. Ta medytacja bardzo pomaga go rozwijać.

Zapraszam do medytacji prowadzonej:

Podobał Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach o medytacji i rozwoju duchowym!

Ela i Sylwek

Cześć, witamy Cię na naszym blogu o medytacji. Chcemy Ci pokazać jak dzięki rozwojowi duchowemu żyć w większej harmonii ze swoim ciałem, umysłem i otaczającym Cię światem.

Otrzymaj 3
1-minutowe medytacje

Zapisz się i na nasz newsletter i otrzymaj prezenty! Wysyłamy tylko wartościowe materiały o medytacji i duchowości.